Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Podporujú nás

ErbSalaTransparent

mesto Šaľa – majiteľ a správca štadióna. Vedenie mesta i zamestnanci zodpovední za správu a údržbu s nami komunikujú a spolupracujú. Mesto vyčleňuje na zimný štadión prostriedky z rozpočtu, ktoré samostatne síce nestačia na zaistenie budúcnosti zimného štadióna,

prísľub/ochota dlhodobého udržania týchto rozpočtových prostriedkov nám však dáva možnosť oslovovať potenciálnych investorov so zaujímavými východzími podmienkami pre vytvorenie partnerských konceptov na vybudovanie zimnej športovej haly.

p. Imrich Varga – dobrý duch zimného štadióna – zúčastnil sa výstavby štadióna a stále patrí k tímu, ktorý zabezpečuje jeho prevádzku. V súčasnosti už na dôchodku, ale svojimi znalosťami a schopnosťami kľúčová osoba pri hľadaní a realizácii riešení ohľadne mantinelov, technológií, rolieb…

logo pali.jpg

Profesionál Car Wash & Detailing – Pavol Petro – (motoristický a) športový nadšenec, ktorému osud štadióna nie je ľahostajný a rozhodol sa priložiť ruku k dielu. Aktívne a z najväčšej časti zabezpečuje, organizuje, koordinuje, ale i sám sa zúčastňuje jednotlivých akcií súvisiacich s inštaláciou skalických mantinelov. Zabezpečil dovoz novovyrobených kusov mantinelov z Čiech. Sprostredkoval profesionálnu monátžnu čatu pre záverečnú hlavnú inštaláciu mantinelov v Šali, celú akciu podporil tiež personálne a zastrešil materiálne, vrátane vynikajúceho pohostenia všetkých, či už prišli pomôcť alebo sa len pozrieť.

Dávid Šmotlák – miestny hokejový odchovanec, ktorý sa aktívne prihlásil ku podpore našej iniciatívy a z jeho podpory zatiaľ vzišlo niekoľko cenných príspevkov k nášmu projektu – zabezpečenie frézy na betón a finančné dary od miestnych firiem. spolu s Ondrejom Potúčkom tiež zapožičanú frézu popreháňali po ploche pri zarovnávaní povrchu.

logoLukyTrans 

Luky Trans – Ján Kysučan – dopravca, ktorý poskytol kapacity na prepravu mantinelov zo Skalice.

Mont MG s.r.o. – Miroslav Gera – spoločnosť disponujúca manipulačnou technikou, ktorá zabezpečila vykládku mantinelov v Šali.

Geos, s.r.o. – Peter Petro – geodetické služby, pomohli nám so zameraním pôvodného stavu mantinelov

Develop Group a.s. – Miroslav Sýkora – poskytol bager na demontáž najväčšej časti okopového múrika

eisen

Eisen s. r. o. – spoločnosť prevádzkujúca zberný dvor pomohla zapožičaním vozidla a kontajneru a zabezpečením odvozu betónovej sute z demontovaného múrika.

iwon-logo-universal-color

Ivo Holásek – IWON – železiarstvo a požičovňa pracovného náradia – poskytli búracie kladivo na odstránenie poslednej časti okopového múrika

Pegas – Darčeky a Delikatesy – Peter Tóth – postaral sa o kvalitný a výdatný pitný režim brigádnikov.

recoma

Recoma, s.r.o. – Ľudovít Baranovič – zabezpečí kompletnú dodávku tabule sponzorov, ktorá bude umiestnená na plote vedľa vchodu na zimný štadión.

Fritech-original

Fritech, s.r.o. – Martin Packa – zabezpečí rekošntrukciu lavičiek vrátane stien kabín.

logo-bestrent

Bestrent – Zoltán Kőrösi – požičovňa mechanizácie – zapožičali frézu na betón, ktorou sme zarovnávali priestor pre osadenie mantinelov a posytne tiež špeciálnu frézu na drážky v betóne, ktorá bude potrebná pri inštalácii mantinelov.

Astrium-logo

Astrium – Ivan Stračár – materiálne zabezpečenie maľovania čiar

logo-slnieckovoslnieckovo-logo-2

Slniečkovo – sponzorstvo čiar.

stavmat.gifcervene nasirku_logo_DB.jpg

Stavmat Stavebniny/ Den Braven – Ľudovít Takáč – vďaka tejto spoločnosti máme chemické kotvy, ktorými budú mantinely fixované v podklade.

Erik Száz, Matej Szentiványi, Igor Bauer – tréneri hokejového klubu mládeže v Šali, ktorí pomáhajú na brigádach a tiež organizovaním pomoci našich sponzorov.

Proimpex 300x140-logo.jpg

Proimpex – spoločnosť, ktorá zabezpečí dodávku a prípravu spojovacieho a hutného materiálu potrebného na inštaláciu mantinelov.

focesa

Focesa – Lukáš Boháč – fotografické a grafické štúdio, ktoré zabezpečí veľkoplošnú tlač prezentácií našich sponzorov na mantineloch.

realexpo logo

Realexpo – Szilárd Holocsi – reklamné a výstavné služby, zabezpečí veľkoplošnú tlač prezentácií našich sponzorov na mantineloch.

Adam Alföldy a Matej Maďara – pracujú na novej verzii našej webstránky, ktorá bude hotová čoskoro.

Alpex – Peter Alföldi – poskytol kamión na prevoz skiel zo Skalice.

Majer logo

Farby laky Majer – dodáva farby, riedidlá a štetce na drevo a konštrukcie striedačiek a trestnej lavice

logo-plastix-web2

Plastix – Erik a Eliška Hlavatí – zabezpečili hutný materiál na rekonštrukciu striedačiek. Erik sa aj osobne výdatne podieľal na rekonštrukcii striedačiek.

Ferromarket logo

Ferromarket Galanta – hutný materiál na opravu striedačiek nám poskytli s výraznou zľavou a dopravou zdarma

Mimoriadne nás teší a veľmi si vážime záujem a iniciatívu ľudí z tohto zoznamu. Náš projekt je založený na očakávaní, že aj na Slovensku/ v Šali je možné budovať zmysluplné hodnoty z potenciálu tých ľudí, ktorí majú zmysel pre spoločenskú zodpovednosť a sú pripravení investovať čas, energiu, materiál, či peniaze do verejnoprospešných akcií. Sme radi, že sa naše očakávania napĺňajú a náš projekt dokazuje, že úspešní ľudia s nezištným záujmom pomôcť ostatným nie sú len naivnou predstavou, ale reálnou kvalitou komunity nášho mesta.

Tento zoznam nie je úplný, pretože rešpektujeme vôľu tých našich podporovateľov, ktorí si neželajú byť menovaní, ale angažujú sa alebo konkrétnym spôsobom už podporili náš projekt.

Zároveň veríme, že tento zoznam nie je ani definitívny, pretože náš cieľ je dlhodobý, núka mnoho možností, ako ho podporiť a my by se chceli, aby bol čo najdlhší. Ak Vás zaujala možnosť pripísať sa ku vyššie menovaným, budeme radi, ak nás oslovíte.

%d blogerom sa páči toto:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close